Články


Chystaná Fabia Scout na zdařilé fotomontáži

2015-01-30 Přečteno: 925x

Škoda Auto to zatím oficiálně nepotvrdila, další variace nové fabie na letošní rok se ale již chystá. Přímo v automobilce jsme již viděli model Monte Carlo, outdoorové provedení verze kombi si můžete prohlédnout na fotomontáži od maďarského grafika X-Tomi Design.

Škoda nabízí pro karosářské verze kombi „dobrodružné provedení” u octavie a superbu (pod označením Outdoor). Zaslechli jsme, že pro třetí generaci fabie se rovněž připravuje „oplastovaná” verze. Jak by mohla vypadat, si lze snadno domyslet - mírně zvýšená světlá výška, výrazné černé plasty na lemech blatníků a předním nárazníku. S pohonem všech čtyř kol zcela určitě nepočítejte, stoprocentní - v případě sériové výroby - je nasazení výkonnějších motorizací, tj. nikoliv základního 1.0 MPI (55 kW).

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Škoda Fabia III SK260

Toto je článek o modelu Škoda Fabia III SK260

Škoda Funstar: Felicia Fun je zpátky, vzešla z nové Fabie

Stylový pick-up pohání 122 koní. Zároveň se pyšní výkonným audio systémem či sportovními sedadly a naživo se ukáže u Wörthersee.

Rok se s rokem sešel a my zde opět za pár týdnů budeme mít setkání GTI u rakouského Vrbského jezera, které se proměnilo v jakýsi tuningový festival koncernu Volkswagen. Toho se bude účastnit i tuzemská Škoda, jež naváže na loňskou studii Citijet. Pro letošek ovšem nedoš...


Články