Články


Nové logo Škoda auto?

2011-02-09 Přečteno: 2 132x

Škoda auto se chystá představit své nové logo, které by se postupně mělo objevovat na nových modelech. Konečné podoby loga bychom se měli dočkat již 16. dubna 2011, kdy bude Škoda auto slavit dvacáté výročí od vstupu koncerny Volkswagenu. Nyní však stojí otázka, zda bude změna loga užitečná anebo bude logo horší než původní? Své logo takzvaného okřídleného šípu používá společnost Škoda již od roku 1925 a logo současnosti, kde je název značky a zelená barva loga, je používáno od roku 1994.

Letos bychom se měli dočkat další změny loga automobilky. Dle spekulací a tajně pořízených snímků je pravděpodobné, že grafici zachovali tradiční okřídlený šíp, ale pouze ve zjednodušené podobě. Jak by tedy mělo nové logo vypadat? Značka odstraní černý kroužek s typickým nápisem „Škoda auto“ a nahradí je modrošedým kruhem. Nápis by se pak měl objevit pod kruhem. Okřídlený šíp by měl být stříbrné barvy a pozadí vnitřního kruhu zelené barvy. Největší změnou však je proměna samotného šípu, který nabere na tučnosti, čímž přestane již doposud okřídlený šíp připomínat.

Nové logo by tak mohlo zdobit nové modely automobilů. Nezaručujeme však, že se bude jednat o námi popsané logo, znak může být zcela odlišný. V současné době jsou to pouze spekulace, protože automobilka Škoda zatím nezveřejnila své návrhy. Dočkáme se tedy modernizace loga? Nechme se překvapit a při sledování aktuálních zpráv budete včas informováni.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články