Články


Škoda Auto na autosalonu v Brně

2007-06-07 Přečteno: 1 332x

Nuda v Brně? Nikoliv!

V moravské metropoli představí Škoda Auto kompletní modelovou paletu – vozy Fabia, Roomster, Octavia a Superb v modernizovaném provedení modelového roku 2008 včetně letošních novinek - nové Fabie, modelu Roomster Scout a vozu Octavia Scout s pohonem všech kol.


Nejvýznamnější letošní novinkou je nová Fabia

Nástupce doposud nejúspěšnější modelové řady v historii automobilky Škoda se veřejnosti i odborníkům poprvé představil na mezinárodním autosalonu ve švýcarské Ženevě 6. března. Vyznačuje se ještě větší nabídkou vnitřního prostoru jak pro cestující, tak i pro jejich zavazadla než předchůdce a rovněž novým svěžím designem, jenž má ambice výrazněji oslovit také mladou generaci a ženy-řidičky.

Nová Fabia již byla úspěšně uvedena na domácí trh a od oficiálního zahájení prodeje 30. března se pro ni podle slov Martina Jahna, člena představenstva Škoda Auto, rozhodlo již více než 2.500 českých zákazníků.


Roomster Scout s hybridními pátými dveřmi

Kromě nové Fabie se v Brně představí i nedávno uvedený model Roomster Scout s tzv. hybridními pátými dveřmi, vyrobenými kombinací plastických a kovových materiálů.


Prezentaci automobilky Škoda s více než dvaceti vystavenými vozy na rozloze 1 785 m2, naleznete na brněnském autosalonu v hale F (stánek č.5). Pro veřejnost je autosalon otvřen od 9. do 14. června!V Brně se představí kompletní modelová paleta Škody Auto.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články