Články


Škoda mění design vozů

24 komentářů 2011-04-17 Přečteno: 2 414x

Více osobité automobily

Automobilka Škoda se rozhodla pro radikální změnu designu automobilů své příští generace. Ta by měla být mnohem více emocionální a každý vůz by měl mít svůj individuální charakter, ovlivněný zejména hlavním konstruktérem, který do každého svého modelu vloží i kousek svého srdce. Přesto by však měla být zachována funkčnost i kvalitní jízdní vlastnosti.

Originální mřížka chladiče

Prvních vozů v tomto novém stylu se pravděpodobně dočkáme již letos, a to v podobě modelu konceptu Škoda Vision D, který přichází se zcela novou mřížkou chladiče a inovovaným znakem. Tyto prvky by se měly u většiny vozů začít objevovat zcela běžně. Škoda se tak snaží vymanit ze zaběhlých standardů a jít si svou vlastní, mnohem originálnější cestou.

Vision D – první představení nového designu

Koncept Škoda Vision D je designově naprosto přelomovým automobilem. Na první pohled nelze přehlédnout jeho čistý vzhled plný elegantních linií, jemuž dominuje lesklá přední maska chladiče a štíhlé originální světlomety. Design je celkově velice futuristický a zcela jiný, než na jaký jsme u těchto vozů byli zvyklí doposud.

Nadčasový interiér

Design však není tím jediným, co se změnilo – kompletní změnou prošel také interiér, který je nyní vysoce nadčasový. Posádka však bude jistě potěšena velkým pohodlím, jež nabízí tvarovaná sedadla i dostatečným prostorem, díky kterému si rozhodně nebude muset připadat stísněně.  Pokud se budou i další nové modely nést v podobném duchu, máme se opravdu na co těšit.

Každý půlrok jedna novinka

Rok 2012 by se měl stát naprosto přelomovým – každých šest měsíců by se měl na trhu objevit zbrusu nový vylepšený model se specifickým vzhledem. Nechme se tedy překvapit, na kolik se Škodě její smělé plány vydaří a těšme se na nové, originální modely.

 

Zdroj : www.leftlanenews.co.uk

Autor : Michaela

Diskuze o článku Nové téma

Témata # Autor Poslední příspěvek
Konečně!!! 24 Astor hoverlamilan
4 let, 5 měsíců Konečně!!!

Foto galerie


Články