Články


Škoda odhalila nové logo!

2011-02-11 Přečteno: 2 198x

Včera se v pražské O2 aréně uskutečnila pracovní konference, na který kolem 5 000 dealerů vozidel značky Škoda z celého světa měli možnost spatřit její nové logo i nový minivůz vycházející z konceptu VW UP.

Okřídlený šíp zůstává, chybí nápis Škoda auto

Pozváni byli zavázaní mlčením, navzdory tomu někdo z nich nový vizuál znaku Škodovky popsal českému serveru lidovky.cz a následně podle popisu vznikla grafika. Graficky se blíži logu mateřského Volkswagenu. Logo částečně připomíná to, které automobilka použila na studiích Roomster, Yeti a Yeti 2 Concept.  Oficiální premiéru nové tváře české automobilky se chystá až pro ženevský autosalon.

„Nový logo je skutečně dynamické a v chromované verzi elegantní. V porovnáni s dosavadním je o třídu výš. “ uvedl pro lidovky.cz jeden z dealerů. Chromovaná varianta se bude používat pro auta, varianta se zeleným šípem je určená pro marketingový účely.

Další novinky v modelové řade automobilky kromě už zmiňovaného City Car vycházejícího z VW UP byl sedan A-Entry představenéhý jako Gloobal koncept, a taky modernizovaný Superb.

Zpívala i Anastacia

Tržby lídra české ekonomiky trhají rekordy a na chování firmy je to znát. Zatímco předloni firma propouštěla, nyní už na náklady moc nehledí. Důkazem je i tenhle obří večírek a pozvání americké spěvačky Anastacie.

Změní se i vzhled prodejen aut Škoda

Škoda kromě nového loga a nového zástupce své modelové řady umožnila dealerům nahlédnout na vzhled nových prodejních prostoru, který by se měl stát standardem pro všechny autorizované prodejce Škoda.

 

Zdroj: Lidovky.cz   Autor: Nel

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články