Články


Škoda spolupracuje s Národním divadlem

2007-06-18 Přečteno: 1 085x

Nová smlouva mezi Škoda Auto a Národním divadlem byla stvrzena podpisy Martina Jahna, člena představenstva Škoda Auto a Ondřeje Černého, ředitele Národního divadla

Škoda Auto pokračuje ve spolupráci s Národním divadlem

Nová smlouva mezi Škoda Auto a Národním divadlem byla stvrzena podpisy Martina Jahna, člena představenstva Škoda Auto a Ondřeje Černého, ředitele Národního divadla dne 12. 6. 2007 v 10:15 hodin netradičně v Zákaznickém centru Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

Slavnostní ceremoniál uvedly krátké proslovy pana M. Jahna a O. Černého, které potvrdily zájem obou stran dále pokračovat v úspěšné spolupráci a podpoře nejen v roce 2007, ale i v letech následujících. Po podpisu smlouvy obdržel ředitel Národního divadla klíče od nového vozu Škoda Superb z rukou Martina Jahna, modely Octavia combi obdrželi šéfové souborů činohry, opery a baletu. Pro běžný provoz bude mít divadlo k dispozici dva modely Roomster.

Na závěr slavnostního aktu hosté z naší první scény odjeli na prohlídku konečné montáže modelu Octavia a taktéž svařovny tohoto modelu.

Škoda Auto si velice váží partnerství s Národním divadlem a přeje stále více spokojených diváků a mnoho šťastných kilometrů bez nehod.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články