Články


Škoda začala prodávat Citigo za 179 900 Kč

2012-02-05 Přečteno: 1 626x

Škoda nyní začala nabízet model Citigo v základním výbavovém stupni Active. S motorem 1,0 MPI o výkonu 44 kW začíná cena na částce 179 900 korun. V případě výkonnější verze (55 kW) je částka o 10 000 korun vyšší.

Základní výbava obsahuje čtyři airbagy, povinné ABS a funkci Isofix pro upevnění dětských sedaček. Připlácet je nutné za výškově nastavitelné sedadlo řidiče, centrální zamykání s dálkovým ovládáním či elektrické ovládání předních oken (v paketu Active Plus za 5000 korun). Stabilizační systém ESP vyjde na 6000 korun, brzdový asistent "City Safe Drive", který dokáže při rychlostech nepřevyšujících 30 km/h samočinně zabrzdit, přijde na 4000 korun.

Nejlevnější výbava neobsahuje ani rádio (pouze přípravu se dvěma reproduktory). Klimatizaci nečekejte už vůbec. Základní verze má čtrnáctipalcová plechová kola s pneumatikami 165/70 R14.

Škoda začne zhruba v polovině roku nabízet praktičtější pětidvéřovou verzi. Technika i výbava bude stejná jako u té třídveřové. Podle nepotvrzených spekulací bude pětidvéřová verze o 10 000 korun dražší než třídveřová.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Škoda Citigo

Toto je článek o modelu Škoda Citigo

ŠKODA Citigo CNG na rekordní jízdě Evropou

Více než 2 700 kilometrů z italské Vicenzy do švédského Stockholmu s vozem Citigo CNG. Rekordní jízdou ukazuje ŠKODA cestu, jak při řízení dosahovat nižších emisí.

Přes 2 700 kilometrů napříč Evropou – úsporný vůz ŠKODA Citigo CNG sebevědomě podniká pokus o rekord. Mistr světa v úsporné jízdě, Gerhard Plattner, vyrazil včera s oblíbeným modelem ŠKODA z italské Vicenzy na jednotýdenní jízdu ze sev...

Sportovní paket - Škoda Citigo

Mladoboleslavská automobilka se na sociálních sítích pochlubila s novým paketem pro svůj nejmenší model. Paket slibně nazvaný "Sport" však přináší pouze barevné odlišení, sportovnost v něm nehledejte ani omylem.

Nový paket „Sport“ zatím nenajdete ani v oficiálním konfigurátoru, ceny tak ještě nejsou k dispozici. Oproti běžným verzím citiga se tato verze odlišuje kontrastním barevným provedením, b...

Škoda ukázala pětidvéřovou verzi Citigo

Škoda Auto v pondělí poprvé ukázala pětidvéřovou variantu svého nejmenšího modelu Citigo. Technicky i designérsky tato verze vychází z již dříve představené třídvéřové verze. Citigo technicky vychází z modelu Volkswagen Up!, koncern nabízí ještě stejn&e...

Nová Škoda Citigo

Máme za sebou zhruba stovku kilometrů v novém modelu s logem Škody. Jaké dojmy zanechala sedmá modelová řada z hlediska jízdních vlastností? Článek poodkryje i použitou techniku, která je v mnohém stejná s koncernovými bratry VW Up! a Seatem Mii.

Pokud jste v pondělí dopoledne procházeli ruzyňským letištěm, mohli jste zahlédnout tucet nových malých škodovek. Vizuálně to v šedivém podzimním dni by...

Nový model Škoda Citigo

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto ukázala nový malý model Škoda Citigo, takzvaný vůz do města. Vstoupila tím svou sedmou modelovou řadou do segmentu nejmenších vozů. Citigo bude uvedena koncem roku 2011 na český trh, se zahájením prodeje v Evropě se počítá na začátek léta 2012.

Při zahájení prodeje bude vůz na trh uveden ve třídveřové variantě, v roce 2012 bude Citigo k dispozici i v pětidv...


Články