Články


Tristní zkušenost s pneuservisem ATU v Praze 5, Košířích

2011-03-31 Přečteno: 4 493x

Tristní zkušenost s pneuservisem A.T.U v Praze 5, Košířích

   Vážení přátelé, to, co mi provedli 28.3 2011 v pneuservisu A.T.U s.r.o (Autotechnikunger), Ke Kotlářce 1274, v Praze Košířích, bych nikomu nepřál, a proto dovolte, abych se s Vámi podělil o zkušenost s úrovní poskytovaných služeb tohoto velkého servisu, na který jsem se s důvěrou s objednávkou obrátil.

Den první, jsem v šoku...

    Přijel jsem vyměnit zimní gumy za letní a při demontáži mi zničili jeden úchytný šroub pro kolo (stržený závit na konci šroubu cca 6 mm, tedy ne v celé délce závitu, kdyby byl závit stržený při předchozím utažení kola). Opravu udělali tak, že ho zkrátili a znova namontovali s tím, že matice je dotažena tak napůl!! Odpovědnost za výsledek odmítli a trvali na tom, že nic nezpůsobili a že náhradní šroub nemají. Poslali mne pryč, ať si to nechám opravit někde jinde, dle mistra dílny. Hádal jsem se s nimi hodinu a nakonec slíbili, že ho seženou a auto opraví. Přezutí pneu jsem tedy v dobré víře uhradil.  

Den druhý, k neuvěření...

   Nesehnali a tím to pro ně skončilo. Osobní ústní reklamaci pan vedoucí neuznal a podezíral z poškození dokonce mne! "Celou sadu 4 šroubů přeci kupovat nebudou" cituji vedoucího servisu. Tento přístup pracovníků servisu považuji  za neseriózní. Poškodili mne a vzniklou škodu mi nikdo nenahradí. Navíc jeden z mechaniků byl při řešení problému arogantní (jiný než ten, co šroub zničil).

Výsledek, bezmoc...

   Vedoucí servisu odmítl odpovědnost servisu za poškození a v závěru diskuze nabídl pouze opravu, pokud si šroub seženu sám. Kolo drží na třech šroubech a výměna v jiném servisu (v ATU v Košířích už mne nikdy neuvidí, leda v pořadu ČT Černé ovce), bude stát odhadem dalších 1800,- Kč (pokud budu nucen hradit celou sadu 4 šroubů).

Už nejsem zákazník ATU Praha 5, Košíře

   Z jednoduchého přezutí se tak stala nervní anabáze na několik dní. Zůstal pocit zklamání a bezmoci při jednání v servisu ATU s.r.o. v Praze 5 Košířích.Reklamaci jsem sepsal, ale víte asi, co si tak na nich vezmu?...takovéto služby aby čert vzal...není to lumpárna?...co říkáte? a jejich reklamní leták se stal výsměchem...alespoň pro mě...

 

Dne 31.3.2011 René Halfar

Diskuze o článku Nové téma

Foto galerie


Články