Články


Zemřel Alois Samohýl

2011-11-30 Přečteno: 1 644x

V neděli v jedné léčebně na Olomoucku zemřel podnikatel,prodejce a majitel Muzea VETERÁNŮ ve Zlínském kraji.

Pan Alois Samohýl zemřel v neděli 27.11.2011 ve věku 82 let,dlouholetý prodejce značky s okřídleným šípem ve znaku.Ten kdo se sním setkal nelitoval.Byl hodně laskaví,vstřícný.

Já jsem mněl tu čest se s ním seznámit během minulého roku při přípravě setkání členů našeho klubu tady ve Zlínském kraji.

Setkání se starým pánem bylo hodně dojemné a dokonce bylo vidět i v jeho očích malé slzy při zmínění,že je na nett i náš klub.Hned mi nechal udělat kávu a příjemně jsme si spolem povídaly o jeho práci a celkově o značce ŠKODA,velice rád mi umožnil,abych se mohl kouknout i s ostatníma do jeho muzea.Taky mi řekl,že je rád že jsou takový nadšenci do značky škoda a hodně nám fandí a přeje nám abychom v tomto pokračovaly dál.Potom jsme se domluvily spolem na přesně termín a slíbil jsem mu že mu předám leták našeho setkání a on mi naoplátku zato bude věnovat svoji knížku o svém životě s věnováním.

Jakmile byl leták hotov donesl jsem mu ho a on dodržel své slovo a knížku mi předal a přidal do ní i věnování.

Byl to velice milí pán,vůbec si nedovedu představit že už není mezi námi je ho škoda že odešel už navěky ale stejně bude žít ve vzpomínkách s těmi kdo se sním setkali.

Pohřeb se konal v pátek ve 12:30 ve zlínském kostele.

Já jsem se byl s ním rozloučit neboť to byla  pro mě čest se sním seznámit a byl jsem rád že nám umožil se kouknout do jeho muzea.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články