Partneři TUkas a.s.

Aktivace služby: Čeká na zaplacení

Platba

Tento web navštěvuje 38 643 lidí měsíčně.

Objednaná služba je aktivována do 1 hodiny od chvíle, kdy je platba připsána na účet. Pokud ale uplynul více než týden a služba se neaktivovala, napište webmasterovi a uveďte datum platby a číslo účtu, ze kterého jste platbu posílali.

Níže můžete vidět náhled, jak uvidí Vaši firmu uživatelé poté, co bude služba aktivována. Odkaz na prezentaci Vaší firmy bude umístěn:


TUkas a.s.
Autoservisy, Nové díly a příslušenství, Prodejci nových vozů
Email info@tukas.cz
Telefon +420 267 229 111
Web http://www.tukas.cz/
Uložit vizitku (vCard) K Hrušovu 344/6, 10200 Praha 10 - Štěrboholy
Česká republika mapa
IČO 26149958

Autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA - Octavia, Superb, Fabia, Roomster, Rapid, Rapid Spaceback a Yeti. Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje automobilů včetně financování, náhradních dílů a servisu. Disponujeme bezobslužnou čerpací stanici s NON-STOP provozem - Natural, Diesel a CNG.

O společnosti

Motto společnosti: Cílem je spokojený zákazník.

Náš přístup: Solidní a přátelský přístup v nabídce, prodeji, servisu a poskytování služeb u nových i ojetých vozů.

Ve firmě TUkas naleznete vše, co potřebujete ke spokojené jízdě autem. Naši kvalifikovaní a vyškolení prodejci vám podrobně a ochotně pomohou se specifikací vybraného vozu a při předváděcí jízdě vše do detailu vysvětlí a v praxi předvedou.

Profesionální tým autorizovaného servisu vám ulehčí od každého technického problému, nic pro ně není překážkou. Doprovodné programy TUkasu i řada akčních nabídek týkající se samotných aut, dílů, příslušenství nebo cen pohonných hmot učiní vaši cestu výhodnější a levnější.

Výkonný management si klade za cíl dosažení vaší plné spokojenosti. V TUkasu jsou všichni lidé na svých místech a jejich odbornost je zaručena. Naše starost o vás je vaší jistotou!

Samotná zkratka firmy je ztělesněním naší vize. První slabiku tvoří zkratky příjmení zřizovatelů firmy (TU) a druhá se skládá z nosných písmen klíčových slov – Komplexní AutoSlužby (kas). Právě služby, jejich komplexnost a kvalita se ve spojení se seriózním přístupem profesionálních a vyškolených pracovníků firmy k zákazníkům již mnohokrát projevily jako pilíře, na kterých firma postavila svou existenci.

 

Proč s námi?

 • Výhodné ceny PHM u naší bezobslužné non-stop čerpací stanice
 • Celoživotní garance mobility
 • Ruční mytí vozů
 • Společnost TUkas je držitelem certifikátu ISO 9001:2008
 • Ocenění TOP CZECH QUALITY 1. stupně – Nejlepší podnikatel, manažer, firma ČR.

Nové vozy

 • Široká nabídka skladových a předváděcích vozů
 • Přihlášení vozu na registru motorových vozidel (Praha, Praha-východ, Praha-západ)
 • Kompletní modelová řada značky ŠkodaVolkswagen a užitkových vozů Volkswagen s možností testovací jízdy v některém z předváděcích automobilů

Ojeté vozy

 • Sázka na jistotu díky plnění standardů Škoda Plus a DasWeltAuto (původně Auto-Plus)
 • Certifikát CEBIA, který garantuje udávaný kilometrový nájezd a fakt, že vůz není kradený nebo zavázaný třetí straně
 • Možnost registrace vozu

Servis

 • Sleva na servisní práce ve výši 10 % na vozy zakoupené u Auto TUkas
 • Uskladnění kol
 • Výborná dostupnost:
  • Škoda - 7 dní v týdnu, 12 hodin denně (po-ne 7:30 - 19:30)
  • Volkswagen a Audi - 6 dní v týdnu (po-pá 7:30 - 19:00, so 8:00 - 16:00)
  • Mercedes- Benz - 6 dní v týdnu (po-pá 7:30 - 18:00, so 7:30 - 13:00)
 • Ocenění Autoservis roku 2009
 • Záruka na provedené práce 6 měsíců ode dne převzetí opraveného vozu zákazníkem
 • Záruka 24 měsíců na originální díly a výrobky
 • Odpovědnost za vady vzniklé v souvislosti s provedenými pracemi

 

Skupina TUkas Group

Víc hlav víc ví, víc rukou víc umí – podle známého hesla spojila v roce 2011 společnost TUkas a.s. své síly ještě se dvěma oborovými společnostmi: AUTO-STAIGER CZ a.s. a TT-Complex spol. s r.o.

První dvě jmenované firmy již mají letité zkušenosti s prodejem vozidel a se službami v automobilovém průmyslu. TT-Complex se zabývá operativním leasingem a reklamními službami a je zároveň společností, která zaměstnává více než 50 % lidí se zdravotním postižením, jimž pomohla začlenit se do běžného života. Díky všem partnerům proto TUkas a.s. poskytuje ještě lepší služby v automobilovém odvětví.

Můžeme vám nabídnout širokou škálu nových a ojetých vozů včetně servisů pro značky Škoda, Volkswagen, Audi, Mercedes-Benz, Volvo a Opel.

Na vozy těchto i jiných značek jsme vám schopni poskytnout i operativní leasing a správu vozového parku prostřednictvím společnosti TT-Complex, vše v rámci náhradního plnění. Zajistíme pro vás i podporu naší reklamní agentury.

Společnost TT-Complex je organizací, která má oprávnění nabízet produkty formou náhradního plnění.

Nad rámec dodávek předmětů z kategorie produktů 3D reklamy je společnost TT-Complex připravena ve spolupráci s níže uvedenými firmami nabídnout dodání formou náhradního plnění:

 • vozidla Škoda, Volkswagen, Audi, Volvo, Mercedes-Benz
 • přímý nákup
 • dlouhodobý pronájem včetně operativního leasingu, kde uznatelnou částkou spadající do náhradního plnění je úhrn měsíčních splátek pronájmu v daném kalendářním roce
 • autodíly a příslušenství výše uváděných značek

Společností přebírající odpovědnost v oblasti smluvních garancí je TUkas a.s.

 

Historie společnosti

Společnost TUkas a.s. působí na českém trhu s motorovými vozidly od 12. února 1991. Do stávající podoby akciové společnosti se firma transformovala ze společnosti s ručením omezeným v lednu 2000. Z ryze rodinného podniku „garážového“ typu se firma TUkas rozrostla do společnosti zaměstnávající více než 250 pracovníků a s ročním obratem 1,2 miliardy Kč.

S jistou dávkou nadsázky lze říci, že byl naplněn klukovský sen dvou bratrů automechaniků, kteří tak dosáhli skoro nemožného – bez vlastního finančního zázemí nebo konexí ve vyšších kruzích prokázali, že stačí umět, chtít a jít si poctivě za svým cílem. S týmem skvělých spolupracovníků vybudovali dobře prosperující soukromou českou firmu, řadící se mezi pět největších prodejců a opravců koncernových značek VW a Škoda v ČR.

Nejedná se o zázrak, ale o praktické naplnění vize – odbornost, nadšení a serióznost se staly základem prosperující firmy.

Začátek firmy TUkas v roce 1991 byl spojený s dealerstvím vozů Škoda, k nimž se o rok později přidal i Volkswagen. V roce 1993 majitelé firmy slavnostně otevřeli svůj první showroom Škoda centrum v Praze-Štěrboholích a o čtyři roky později následovalo zakoupení prodejny Škoda centrum v Berouně a otevření autosalonu Volkswagen, Audi komplex v Praze – Hostivaři. V roce 1998 otevřel TUkas ve Štěrboholích další autosalon, tentokrát s vozy Škoda, a do dvou let se firma transformovala na akciovou společnost.

Berounský autosalon společnost TUkas zmodernizovala a přestavěla v roce 2003. Velké rozšíření nastalo s datem 2005, kdy se otevřel showroom pro užitkové vozy Volkswagen, domluvil se autorizovaný servis Audi a specializovaný servis Mercedes-Benz, který se do roka stal také autorizovaným opravcem této prestižní značky.

V roce 2008 TUkas otevírá novou prodejní jednotku v Berouně a přidává do svého servisu ještě značku Fiat. Vzhledem ke komplexním službám a vysoké úrovni prodeje i servisu získává v roce 2009 TUkas titul „Autoservis roku“. V roce 2011 slaví TUkas a.s. 20 let od svého vzniku a také ukončuje prodej a servis vozů Fiat v Berouně. Od ledna roku 2012 přešla pobočka v Berouně do rukou nového majitele a TUkas se zaměřuje hlavně na rozvoj svých pražských autosalonů.

Zvětšit mapu

Načíst do mobilu přes QR-Code

Přes tento čárový kód lze snadno uložit firmu do kontaktů ve Vašem mobilním telefonu..

Potřebujete k tomu mobilní telefon s fotoaparátem a nainstalovanou čtečku QR kódů.

Nemáte-li čtečku čárových kódů, můžete si ji stáhnout zde:


Tukas a.s