Fórum - Téma


Centrál přestal fungovat - mechanická závada?


Fórum Forman Centrál přestal fungovat - mechanická závada?

Manuály  |  Inzerce  |  Model Škoda Forman  |  Naše vozidla

Diskuze o vozidlu

1995 Forman GLXi

7 fotek  |  1 servisních knížek  |  10 diskuzí  |  7.31 l/100 km

Výkon motoru 50 kW (68 PS) . Maximální rychlost 260 km/h. Zrychlení 60.0 s ~ 0-100 km/h. Palivo benzín. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 4-válec, Řadový, 8-ventil.

Jeden Fofrman už v rodině je - slouží jako pracovní vůz. No a já jsem si ke svému veteránovi od panů Daimler a Benze pořídil také '' Auto For Man ''2016-07-25 13:47:36

Zdar, na mém Formanovi z poslední výroby mám centrál včetně dodělané dálky. Z ničeho nic přestal centrál fungovat. :( V řídící jednotce dálky cvaká při zamykání a odemykání normálně když použiji dálkový ovladač, takhle se to projevovalo vždycky, takže dálkový centrál funguje. Bere proud od spínačky a jde do ní, takže je funkční.

Pokud použiji centrál normálně přes klíč, tak prostě nefunguje jakoby ten centrál byl odpojen a musím tím pádem ručně pozamykat. Přes spolujezdcovy dveře také centrál nefunguje. Nevíte po čem mám jít a kde mám hledat řídící jednotku centrálu ?

Sundal jsem řidičův tapec, prostříkal jsem všechny komponenty silikonovým sprejem a neviděl jsem žádné pochybení. Motorek centrál se mi nepodařil vytáhnout... Drží tam celkem dost fikaně.. :)

2016-08-17 14:07:38

Vyřešeno

Špatná kostra v kufru a asi to bude chtít natáhnout nové kabely.Hračka..


Odpovědět