Fórum - Téma


Chceš vědět, jak je kdo daleko ?


Fórum Klubové záležitosti Chceš vědět, jak je kdo daleko ?
udm  
2013-09-30 07:56:28

Naprogramoval jsem na webu novou vychytávku, která umožňuje vidět, jak daleko jsou lidé (v profilu), ale i umožňuje vyhledávat lidi v okolí (např. do 20 km) v seznamu členů.

V souvislosti s touto novou vychytávkou je od teďka v nastavení profilu uživatele "město" jako povinný údaj. Ale i přesto se dá samozřejmě nastavit, aby se v profilu nezobrazovalo. I nadále je "ulice" nepovinný údaj, ale Ti, co ji nemají vyplněnou, neuvidí kdo je jak daleko. Ti, co vyplní jinou ulici, si zkreslí výsledky. Ulice se nikde na webu nezobrazuje, dokonce ani v případě, když si zaškrtnete v nastavení profilu "publikovat" a to proto, aby se předešlo nedorozumění, že někdo zaškrtnul z neochopení či omylem ten checkbox publikovat.

Snad to podpoří pořádání minisrazů. Takto třeba snadno zjistíte, že v okolí bydlí dost lidí, s kterými by možná stálo za to se potkat se a dát pár

Tak, co na to říkáte ? Co se Vám na tom líbí ? Co nelíbí ? Napadá Vás, jak to ještě vylepšit ? Či máte nápad na nějakou další novou vychytávku, která by byla šikovná ?

2013-09-30 18:08:00

tak tohle nemá chybu, na pořádání srazů jako dělané... bude se u srazů (do budoucna) zobrazovat jak je místo (například camp) daleko od našeho místa bydliště???

udm  
2013-09-30 19:22:38

chlastík: dík Jinak dobrý nápad, také mě to už napadlo a mám to v plánu, zkusím to brzo dodělat.


Odpovědět