Fórum - Téma


Favorit nestartuje jde na dva


Fórum Favorit Favorit nestartuje jde na dva

Manuály  |  Inzerce  |  Model Škoda Favorit  |  Naše vozidla2010-04-21 21:19:06

Zdravim chlapy mam tady jeden problém.Dostal jsem favorit dříve ježděného v rallycrosu na dvojtých webrech potom ho měl v rukách nějakej kluk a ten tam dal obyč karbec měl by být přetryskovanej ale k problému nešel natočit tak jsem mu střiknul trochu benzínu přímo do karbce a chytil ale jenom na dva válce, jiskru házej všechny svíčky ale jenom na prvních dvouch válcích byly svíčky mokré a na zbylých dvouch sucho???je tam elektronické podávací čerpadlo umístěné v motorovém prostoru když ho odpojím a zapnu tak benzín tlačí napojim a nechytne, stříknu do karbce benzín a jde ale zase jen na dva???????děkuji za rady

2010-04-22 06:08:44

řekl bych že v těch mokrých svíčkách nedošlo k zápalu. Jestli ti někam opravdu nejde beznin tak se to da snadno zjistit tak, že vymontuješ svíčky a budes startovat - ze vsech dír po svíčkách by ti měl stříkat benzín. Pokud nestříká tak tam opravdu nejde.

Moje nápady:

1) špatně zapojené kabely ke svíčkám - zjisti, jestli svíčky zapojují ve správném pořadí.

2) předstih - zkus ho změřit možná je na tom taky špatně

3) pak už jsou to jenom ruzne katastrofické scénáře a ty si kdyžtak nechám napotom.

2010-04-22 06:24:09

Zkontroloval bych kabely, popř. vyměnil karbec. Jinak záleží na tom, kolik benzínu tam stříkneš, totálně mokrá svíčka nechytne.

2010-04-24 23:35:37

Díky za rady.Zítra nato jdu už od rána protože jsem se k tomu od středy vůbec nedostal.Vyzkoušim a dám vědět jak to dopadlo.Dyštak pošlu i nějaké fotky ať ten stroj taky vidíte.Zatim díky

2010-04-25 20:53:00

Tak paráda chlapy motor šlape byly špatně zapojený svíčkový kabely, hnuli jsme rozdělovačem a profoukl jem karbec trysky, komory atd. a je to cajk.Teď musim udělat brzdy protože to skoro nebrzí a vypínač na ventilátor a chtěl bych zkusit nějakej závod jen tak pro zábavu.


Odpovědět