Fórum - Téma


Felicia - stahování oken - elekrika nebo manuál?


Fórum Felicia Felicia - stahování oken - elekrika nebo manuál?

Manuály  |  Inzerce  |  Model Škoda Felicia  |  Naše vozidla2016-02-10 08:47:08

Ahoj všem! Chystám se na vyřešení prasklých stahovaček elektrického stahování oken u mé Felicie, rád bych se zeptal na váš názor.

Mám nechat zrepasovat stahovačky elektrické a nechat elektriku a nebo si za symbolickou cenu nechat přestavit z elektrických stahovaček na manuální stahování s kličkou?

Máte zkušenosti s přestavbou na kličku? Jaká je spolehlivost a jak to je s náročností/problémy úpravy?

Děkuji

2016-02-10 09:48:21

jotwed: je to na tobě ty švihadla seženeš všude za hubičku a přestavba je jednoduchá pokud si zručný zvládneš to i sám a je to v podstatě na věky

Ta elektrika poskytuje větší komfort ale opravy sou finančně náročnější a díly už se nescháněj tak snadno a neni záruka że to zas časem neodejde

Takže pokud nemáš auto nákou výstavní vonavku šel bych do manuálu

2016-02-10 12:22:42

Nazdar lanko jsem u oktavky menil z dilu za 35 kc ze zelezarstvi. Za novou stahovacku chteli 1500 bez prace. Stahovacka funguje tretim rokem bez problemu.

2016-02-10 15:48:28

hele mne eletricke stahovani blblo sem se nastval na vrakovisti sem koupil s obe s klickou za 300.pasujou tam perfektne jen si musis vyvrtat a trefit se s dirou na klicku.jinak nemusis delat nic jen vymenit.a za sruhe nemam eletriku rad.neni to tak dlouho co uhorel i s detma v aute po bouracce jen kuli tomu ze vse bylo v eletrice nesly dvere ani stahnout okna byl v pasti.proto radej blbou klickuvymenis si to sam par matek a je to.


Odpovědět