Fórum - Téma


Help pls na Bakalarku


Fórum Pokec všeobecný Help pls na Bakalarku
2012-10-10 21:40:05

Ahojte

Som tu nový. Volám sa Petr Belák (Haster). V minulosti som kreslieval do TM a umeniu sa venujem doteraz. Teraz študujem grafický design na UTB FMK v Zlíne. Som v poslednom bakalárskom ročníku.

Tému svojej bakalárky som si vybral: propagácia v automobilovom priemysle.

Ako praktickú časť chcem spraviť selekciu plagátov na propagáciu značky Škoda Auto, ako generačná značka v rodine. Určite aj medzi Vami sa najde, kde medzi generáciami v rodine neprevládala iná značka ako škoda. Prečo? Lebo je to národna hrdosť, domáca značka, spolahlivosť, vernosť, vášeň, láska od detstva, krásne chvíle v tejto značke?

Ja osobne som vyrastal v rapide a teraz sa vozim v octavii, detko mal 120 a 100 a pradetko mal este 1000. Z tohto dôvodu som si vybral dané téma. Pokiaľ som Vás do teraz neunavil, rád by som prešiel k veci.

Veľmi rád by som Vás požiadal, či by ste sa spoločne podelili o podobné príbehy, prípadne fotografie. Keby ste boli ochotný a našiel by sa nejaký historik spomedzi vás alebo by ste mi niekeho odporučil, ktorý bi mi pomoho zohnať materiály o histórii automobilky a čo najväčšie množstva fotiek. Viem, že to teraz znie trošku chaoticky, ale pokiaľ ma skontaktujete tak Vám toho vysvetlim vyše.

Pokiaľ by ste mi vedeli doporučiť literatuúru, budem velice potešený.

Pridávam pár kresieb na ukázku, čo som v minulosti nakreslil. Viac: http://www.pacevt.com/haster

Ďakujem za možnú budúcu spoluprácu.

PS: Za chyby sa ospravedlňujem, ale som dislektik.


Odpovědět