Fórum - Téma


Jaké máte zkušenosti


Fórum Pokec všeobecný Jaké máte zkušenosti
2012-01-27 08:06:46

Rád bych vás poprosil o nějaké informace o autobazaru AAA Praha.Viděl jsem,..že prodávají levně Fábie.Jeden si řekne,.."no tak mají hodně vozidel a chtějí se zbavit těch starších.Možná proto ta cena 30 000kč".Ale kamarád mi říkal,že prý prodávají auta vadná.Sám jsem něco o něm viděl v TV.Ale snad nemusí být vše tak špatné.Mám řidičák 4 roky a moc jsem nenajezdil.Plat je malý a na auto prostě hotovost nemám.Oni dávají vozy na splátky a vzhledem k tomu,že jsem ze Severu Čech,tak by mi vozidlo i přivezly.Otázkou zůstává,..jestli to vozidlo nemusím hned koupit,když už mi ho přivezou.tedy pokud bude vadné.Nemám moc času a tak si ho v bazaru mohu prohlédnout jen z fotek.Ale ten čas by se našel.jen nemám nikoho,kdo by se na to podíval.tedy někdo,kdo tomu opravdu rozumí.Kolik asi tak stojí nějaký automechanik,který by se šel se mnou na auto podívat.Nebo bych zaplatil někomu zkušenému.Jen nějakého najít.A protože Škoda klub.Je vlastně taková jedna velká rodina,tak bych vás rád požádal o radu,zda to mám risknout a koupit Fabku od AAA,nebo hledat dál.Má někdo zkušenosti s tímto autobazarem? Co mám dělat.Pochybuju,že najdu autobazar,kde prodávají Fabii za takové peníze a ještě na splátky.Díky předem všem za odpověď.

2012-01-27 09:53:35

Spočti si výslednou cenu při koupi na splátky a snad Tě takové nápady přejdou.

Jinak bratránek v Ačkách Fabku kupoval a docela pohoda. Byla stará 6 let. Chce to si auto řádně prohlédnout, projet... Když jsem kupoval Fabku, zabrala mi prohlídka 2 hodiny

2012-01-28 09:13:02

Jen špatné jak z koupi vozu a tak i z vykupem aut nekoupil bych u nich nic

2012-01-28 11:23:59

Špatné auto můžeš koupit i kdekoli jinde v jiném bazaru, a v AAA můžeš trefit na auto, co ti bude 5 let jezdit bez problému. Chce to, aby se v tom někdo projel, zvednout na zvedáku atd atd

2012-01-28 12:47:41

no o kvalitě autobazaru vypovídá i to jak reaguji na reklamace a pokud si musim vzit pravnika a znalce na to aby uznaly to že zavada ktera se na autě projevyla po cca.500km od koupě byla skrytá vada no do tohoto bazaru už určitě nepojedu.Před osmy lety jsme prodávaly formana na plin ozvaly se z aaa že auto odkoupí z cenou že souhlasí po příjezdu se ani nenamáhaly vylezt ven z prodejny aby si auto prohledly a hned řekly že daji polovic.a to jsou jedny zmala zkušenosti s timto bazarem.takže casta do aaa je ztracený čas

2012-01-28 21:28:56

Já nikdy auto u bazaru neměl, ale vloni v červnu v AAA Praha kamarád kupoval 6 let starého Focuse 1.6. Moc se mi to nezdálo, ale auto prodali naleštěné, byli ochotní a dokonce pro kamaráda a pro mně přijeli jejich Octavií 130 km . Auto má kamarád tedy necelý rok, je spokojen,jediné co musel měnit, byla torzní tyč. Na AAA jsem slyšel jen ty horší zprávy, kamarád koupil dobře.

2012-01-28 22:32:35

A tvůj kamarád se v autech vyzná?Já tedy moc ne.od Prahy jsem 106 km daleko.takže bych asi si nechal auto přivést.Ale nevím,..zda bych nemusel platit nějaký poplatek,..kdyby se mi tam něco nezdálo.U inzerátu bylo,..že prý jsou potřeba menší opravy.kdyby to nebylo nic vážného,..ale pokud sepisuju smlouvu,kde je napsáno že je vůz OK a pak se něco podělá,..můžu ho reklamovat.Ne? prý to má i servis.knihu.Takže mě to trochu uklidňilo,..že si v tom počtu,co se s autem dělo.

2012-04-13 16:39:04

ahoj,tak ja rika mates je to 100% pravda,ja jsem bral od nich octavii 1.6 55kw,r.v.97 za 161000kc,splatka 4700 a akontace v te dobe 13000kc,a ted to podstatne 6 roku.takze jsi spocitej rozdil ceny a splatky plus tu akontaci a budou jse ti pretacet panenky.doufam,ze to kupovat nebudes tak jako ja.ted uz jsem ponauceny.zatim doufam ze tito pomuze nebrat auto z AAAbazaru.zatim cus,s pozdravem richard

2012-04-13 21:44:37

Looney, kamarád autům moc nerozumí.Prostě vsadil na to, že AAA je dobrý bazar a vyšlo mu to. Platil za Forda hotově asi 120 tisíc, cena byla fakt dobrá. Tak si myslím, že je to asi napůl - někdo je chválí, jiný ne.

2012-04-13 22:04:14

Díky kamaráde. Máš pravdu.Já taky autům moc nerozumím.Učím se.Ale je to jen teorie.K motorům apod. se moc nedostanu.Mám práci,..kde za těžkou dřinu si vydělávám zákl. plat 8200 kč.Což je sakra málo.Takže si za hotové peníze koupit auto..A právě jsem slyšel i názory,že někdo psal,..jak si pořídil dobré auto.Já jsem chtěl Fabii.Měli ji už za 30 papírů.A protože moje finance jsou značně omezené,tak jsem si říkal,.." to by snad šlo.Auto je to dobré.."Ale kamarád právě říkal:Za třicet?To bude nějaké podezdřelé.Buď bude mít vady,..nebo bourané,přestříkaný rez apod.Tak se právě ptám vás,..zkušených řidičů,co si o tom myslíte.

2012-04-16 12:51:40

Ahoj. Pokud tedy mohu poradit... Jeden známý dělal v AAA Brno. Automechanik je jak výučním listem, tak zručnýma rukama. Nevím jak v Praze, ale tam kde dělal on, říkal, že je lepší si připlatit. Auta do 50.000 prý bývají ležáky, kterých se nemohou zbavit. Kupoval jsem z autobazaru jen jednou. Nechal jsem si dovést auto na zakázku. Jednalo se o Ford Mondeo 2. 16. V a popravdě..po třech dnech se hned rozbilo. Odvařené hydraulické zdvihátko a jiné drobnější závady. Vím, že když nemáš mnoho peněz, tak je to těžké. Zvážil bych, zda auto nutně potřebuji, nebo mohu počkat a šetřit. Aby jsi do Fabie za 30.000 neinvestoval dvojnásobek ceny. Možná bych zkusil, nějakou akční nabídku a nebo nějaký předváděcí vůz. Sám za sebe bych do ojetého vozu už asi nešel. A pokud by se tak stalo, připlatil bych si a nechal udělat diagnostiku servisem který si sám zvolím.

2012-04-17 07:57:12

Za sebe TI mohu říct, že AAA jsou dobrý. Já mám od nich 2 auta a jsem spokojenej. Žádné problémy. I to jejich jednání se mi líbilo. Se vším poradili, slušné jednání a nemám s nima problémy. Co Ti ale nedoporučuji je AutoEsa. To jsou šmejdi nehorázný. Kdo tady má vadný auta, tak je AUTO ESA a dělaj z lidí jenom debili. Hele když vemu sám sebe. Zašel jsem tam si koupit Omegu. Projeli jsme se a OK. Řekl jsem, že to beru a tak jsem šel do kanceláře podepsat papíry, dal peníze. Nikdo tam nebyl příjemný. Po 20 minutách jsem si vyšel ven pro auto a auto nikde. Frajer se s ním projížděl. Pak přijel a tak podíváme se, zda Vám svítí všechny světla. Svítili, předal mi klíč a říkám : Jenom jeden klíč?? ANo máme jeden klíč. Tak v tom případě, mi dejte nějakou slevu. A prý, to mi neděláme takhle. My za to nemůžeme, že nemáme druhej klíč, nashledanou a odešel. Tak říkám, to je slušnost. Druhej den jezdím a šup rozsvítila se kontrolka motoru. Tak tam zajedu říkám jim, že jsem si od nich koupil včera auto a že se mi rozsvítila kontrolka motoru. A ten chlap : No tak nám na sebe dejte číslo a až tady bude technik, tak on se Vám ozve. říkám, jak ozve, já mám problém teď a chci ho vyřešit teď. Já jedu do práce a potřebuju s tím autem jezdit. No ale my za to nemůžeme, dřív jak zítra se Vám na to nepodíváme. Tak jsem řekl:Tak mi dejte aspoń náhradní auto. A prej, že tohle nedělají. Tak mu na to řeknu : Jo tady máte ceduli jako kráva, že v případě servisu půjčujete náhradní auto a vy to neděláte??? Zařval jsem na něj, ať mi prostě někoho sežene, kdo se na to podívá a s nechutí šel pro někoho s diagnostikou. Ten to napíchnul a řekl : Snímač otáček máte v pytli, tak ten si vyměňte, nashledanou. A já na to : A vymazal jste tu chybu?? A prej, že ne. tak jsem ho sjel, že ať to smaže, jinak já s tím autem dál jet nemůže. Vymazal a odešel ani neřek Nashle. Takový to jsou šmejdi. Kámoš si tam taky koupil octávku a oni mu zatajili, že to je po taxikářovi. Tak tam šel a říkal jim to, oni koukali jak debilové a nevěděli co mu říct, tak mu na to řekli : Pane, to máte jedno, že to je po taxikářovi. Tahle octávka je speciální edice, tu jentak neseženete. Prostě kecy a lži. AUTOESA už nikdy. Jsou to největší šmejdi!


Odpovědět