Fórum - Téma


Kluby pro všechny auta a motorky


Fórum Klubové záležitosti Kluby pro všechny auta a motorky
udm  
2013-11-03 06:22:07

Tak schválně, kdo z Vás věděl, že provozujeme nejen Škoda klub, ale také auto kluby a moto kluby pro vozidla jiných značek?

Protože pár dlouholetých členů to doteď vůbec netušilo, napadlo mě udělat takovýto malý průzkum.

Vpravo na stránce pod seznamem online uživatelů je ikonka "Auto Moto Klub". Na ní jsme všichni za ty roky zvyklí, to je pravda, to není žádná novinka. Ale co právě velká spousta lidí možná netuší, na tu ikonku se dá kliknout a dostanete se na web http://www.auto-moto-klub.cz/ kde je seznam všech auto, moto i jiných klubů. Jako pokus jsem dočasně umístil velké zelené šipky, které na tu ikonku ukazují.

Můžete se podívat a porovnat, jak je který klub velký a jak to kde žije. A samozřejmě jste vítáni i na ostatních klubech, ať už třeba vozidlo té značky už ani nemáte, ale chcete zavzpomínat na staré dobré časy.

2013-11-06 02:36:25

Toto mi není neznámé, občas se podívám i jinam, sám jsem míval Wartburga 1000, ale takový klub tady není...asi bych se ale stejně nehlásil, je to moc dávno. Moje první auto byla Škoda, čímž je to dané.

Mě by spíš zajímalo, jaké auto by měli kolegové škodováci, nemít škodovku. Já bych uvažoval nad Saabem nebo Roverem.

udm  
2013-11-06 02:48:23

hoverlamilan: Saab i Rover klub máme, takže dobrá volba Wartburg ne, protože jednak automobilka je už minulostí a jednazk tam mám pachuť komunistického režimu i když vím z Wikipedie, že historie automobilky sahá hodně před ty časy.

Ale zajímavá úvaha, jaké auto by kdo měl nemít Škodovku. To by si skoro zasloužilo své vlastní téma .. nechceš ho založit?

2013-11-07 11:57:09

udm: Založit ho mohu. Tady na škoda foru. Jde o to, jestli ho budou číst i ti z ostatních for...

2013-11-12 17:36:56

udm: já to zjistil dnes

pořád jen na opel klubu.....no tak se řadím k těm netušícím

ale je to jen dobře, že to takto funguje


Odpovědět