Fórum - Téma


Náhradní ovladač k dálkovému zamykání


Fórum Technický koutek Náhradní ovladač k dálkovému zamykání
2015-06-27 16:42:47

Ahoj všichni, neví někdo, kde v Praze a okolí by mi vytvořili nový dálkový ovladač k centrálnímu zamykání? Můj jediný ovladač se dnes rozbil, rsp. stále vysílá signál a auto se odemyká a zamyká stále dokola, již jsem na to koukal, odešel ten mikro obdelníček (nevím jak tomu říci jinak). Pokud víte i přibližnou cenu budu rád.

Díky!

PS: Za kvalitu obrázku se omlouvám, nekvalitní fotoaparát

2015-06-28 08:30:48

dawe: Nikdo ho nemusí tvořit, je to origo Škoda díl a pokud již nebudou mít tento, tak je nahrazen jinak vypadajícím ale kompatibilním. Cenu nevím ale v první škodovce ti řeknou více.

2015-07-07 18:01:27

Tak u originálního servisu Škoda bych moc nepochodil, tedy možná i ano, ale za nehorázné peníze... nakonec mi pomohl Alarm servis, kde mi dálkový ovladač zrepasovali za 490,- téměř na počkání. Ovladač skvěle funguje a vypadá. Ještě pro zajímavost přidám vyjádaření dvou autorizovaných servisů Škoda:

1)

Dobrý den,

Byl jsem se ptát ve skladu a toto ovládání se do felicií montovalo, ale nebyl to originál škoda,bylo dodáváno přes externí dodavatele a bohužel v nyní již nelze přes náš sklad dodat.

2)

Dobrý den,

tady se obávám ,že tento typ již není k dispozici a je třeba provést výměna za náhradový typ 2662kč.

2015-07-08 14:58:33

dawe: Ve značkovém servisu jsem pracoval a pokud se nedal ovladač nahradit novým stejným byl zákazník odkázán na externího dodavatele jakého jsi našel asi sám. Tento ovladač byl nahrazován ovladačem jiného tvaru (dva zelené knoflíky) za cca stejnou cenu jako tvá repas. Je to samozřejmě již starý typ a tak za 2662kč ti podle mého mazaný technik nabídl výměnu centrálu bez dveřních motorků. Škoda sama nikdy alarmy nevyráběla, vždy to dodával jiný výrobce i do prvovýroby. I ve značkových servisech pracují jen lidé, někdo zná, někdo ne a jen někdo je ochoten se pídit po řešení o kterém sám nic neví.

2015-07-08 18:58:16

Ano, i já jsem našel tento modernější ovladač, očekával jsem tedy, že mi ho nahradí místo Laser-linu. Je to jak říkáš lenost a neznalost. Než se s někým hádat a doprošovat se, aby se uráčil vzít si moje peníze, to jsem se radši obrátil jinam :)))

2015-07-09 07:43:29

dawe: Jo, to je přesně on a to co říkáš je pravda. Spousta přijímacích techniků v servisech o autech ví prd a jsou líní, někteří se neví kde zeptat. Při přijmutí do zaměstnání se u nich na prvním místě hodnotí jestli mají maturitu o autech nic vědět nemusí protože ten co je přijímá o nich taky nic neví. Taky jeden z důvodů proč jsem po 18-ti letech ze značkového servisu odešel. Živit hromadu darmojedů co mají proti mechanikovi nepoměrně větší výplatu za skoro nic se mi nechtělo. Tak hlavně že ti to chodí.


Odpovědět