Fórum - Téma


Octavia II - boční airbag


Fórum Octavia II Octavia II - boční airbag

Manuály  |  Inzerce  |  Model Škoda Octavia II 1Z  |  Naše vozidla2010-08-24 10:54:34

Ahoj. Prosím o radu, čistil jsem interiér v Octavii II, měl jsem venku přední sedadla, kompletně je rozebral, vypral, složil. Po zpětné montáži mi svítí kontrolka airbagů. Při startování se rozsvítí, pak na chvíli zhasne, ale následně se opět rozsvítí. Udělal jsem něco špatně nebo tuto hlášku dává auto při odpojení a připojení sedaček vždy a následně se to musí mazat přes diagnostiku?

Když už jsem v tom ptaní se, může mi někdo jen stručně naznačit, jak se demontují boční výplně dveří? Děkuji za rady. R.

2010-08-25 06:31:27

No jestli si při tom neměl odpojneou baterku tak je to nahrane pravděpodobně jako chyba v ŘJ, zkus na pět minut odpojit bateku, možná se to snuluje (ale silně o tom pochybuju). Doporučuji zajet do servisu a nechat vymazat závadu, pokud není nekde blbe zapojeny konektor.

Sundavani vyplni je celkem jednoduche, najdou se vsechny srouby co jdou demontovat a nasledne se to secvakne s platovych kolíku na kterých to drží, ale doporučuji koupit

http://www.kopp.cz/www/cz...ii-od-6-04-jak-na-to-c-98

Je tam popsane hodne veci, mozna ji objevis i nekde na netu.

2010-08-25 09:16:23

Díky, díky. Odpojit baterku mě také napadlo, ale nezabralo to, je moc chytrej, nenechá se oblbnout:o) Chyba v připojení konektorů už je taky vyloučená, dokonce jsme je odměřili, jestli jsem to někde nepřiskřípnul. Takže bude muset do servisu.

Děkuji za odpověď, R.


Odpovědět