Fórum - Téma


Vaše názory na IS


Fórum Pokec všeobecný Vaše názory na IS1  2

2015-11-19 22:56:37

zdenda: neboj sa že neni veď predsa aj zo Slovenska boli minulý rok pri útokoch vo Francii použité "opravené" expanzy

edit: mňa by len zaujímalo, čo celú tú dobu robili "kompetentní" keď už aj vtedy sa potvrdila francúzsko-belgická väzba

2015-11-20 07:10:29

mash4077: Co by dělali,nic, nechtěli ty imigranty co jsou pro všechny přínosem provokovat. Politické špičky mají dobře chráněné a mrtví civilové? To je jedno, to tolik nevadí. Ohromují mne výroky že jsme všichni vstoupili do nové doby která již nebude tak klidná jako dříve a musíme si na teroristické útoky a ozbrojené konflikty zvykat. Já si ale nechci zvykat na něco co pokazili ti nahoře svou vypočítavostí. Nová zpráva je také to že se projednává (bez nás jak je v Evropě v dějinách zvykem) zmenšení prostoru bezvízového styku (Německo, Rakousko, Belgie) ostatní státy EU by měly zřídit sběrná místa na imigranty (povinně) starat se o ně a živit na což ponesou náklady sami. Na těch místech bude probíhat kontrola utečenců a z těch kteří ,,projdou" si možná tito nadsamci EU někoho vyberou. EU je parta velmi chytrých lidí kteří ovšem bohužel nepracují pro svůj lid a žijí v úplně jiném světě bez problémů a nedostatku. Myslím že další války budou občanského typu kdy lidé budou chtít aby tito zaprodanci odešli a oni nasadí armádu na svou ochranu. Všichni nyní sledujeme přívaly uprchlíků, terorizmus, IS atd. a potichu za našimi zády se dějí věci které nemáme vědět a upevňují pozice těch kterým na nás nezáleží. Společnost je roztříštěná, jak názorově, příjmy i pohledem na politiku a to je nejlepší půda pro její dezinformování a snazší ovládání.

2015-11-20 12:42:35

drak: Ten tzv. Minischengen bol taký holandský "výstrel do tmy" a napr. aj Nemecko je proti, lebo v súčasnom "bezplotovom" režime je toto pomerne ťažko realizovateľné. Kor keď už "vodcovia a náborári" tu všade žijú. Nič menej takéto snahy zbavovať sa zodpovednosti netreba vôbec podceňovať

Takisto ani ja sa nemienim podriadiť nezmyselnému diktátu nejakých pakov s nebeskými platmi lebo som nepostrehol žeby vôbec v nejakom štáte EU prebehlo, k takto závažnej otázke referendum

A to strašenie silovými zložkami bych nevidel tak čierno lebo aj ich príslušníci majú rodiny žijúce normálny "civilný" život a aj ich musí niekto chrániť.

2015-11-20 16:19:37

mash4077: Už jen to že se to projednává ukazuje jak o nás ostatních smýšlejí. Když se RUM nesměl již rumem nazývat to byla rychlost. Omezování domácích zabíjaček bylo pro Brusel také důležité. Čeští včelaři mají větší rámečky v úlech (to neprošlo). Omezování výroby v mnoha odvětvích kdy se z nás jako finálních výrobců stávají dodavatelé levných surovin a levné pracovní síly. Vyměňujeme soběstačnost za dotace o kterých normální člověk ani neví kam jdou. Jezdím kolem teplovodu z elektrárny Mělník do Prahy a tam například jedete po rozbahněné polní cestě kde projede fakt jen teréňák a najednou super asfaltka, dlouhá cca 1,5 km a na obou koncích cedule o tom že tuto stavbu se podařilo postavit za peníze z EU. Když jedu z Nepomuka směrem na Přeštice tak hlavní silnice v některých místech peklo ale u vsi Kotousov je odbočka na v podstatě bez významnou silnici do lesa a opět super za prachy z EU. Myslím že ta slavná EU pro nás zas tolik důležitého neznamená. Myslím že v téhle chvíli spíše pod vedením Merklbáby spíše škodí. Přemýšlím o tom že snad od husitů nás vedou samí přizdisráči jejichš slova ve světě váhu nemají a jen se každému podřizují.

2015-11-20 21:56:14

Ale ešte horšie sa deje

Juncker a jeho teplá klika idú šahat na zbrane v legálnej držbe

2015-11-20 22:36:10

mash4077: To se dalo cekat,bojej se. Tak hold legalne drzeny nebudou.

2015-12-12 20:33:00

ani moc nie mimo tému

 Zdenda
Zdeněk
2015-12-13 07:39:27

já jsem zvědav co ta německá bába zase rozpoutá, jak rýpe do rusáků

2015-12-13 08:31:26

zdenda: Něco se už musí přece začít dít. Není možné aby menšina pomatených politiků a jejich patolízalů takhle ohrožovali většinu lidí. Je vidět že tato politická zřízení jsou také nedokonalá a lživá. USA chce za pomoci svých evropských rektálních alpinistů konfrontaci s Ruskem, ten se zatím vyprovokovat nedal. Nacionální strany sbírají body jako kdysi Hitler a pokud je budou občané vidět jako jediné řešení problému, budou je jako kdysi volit. Tady vidíme jak neschopná je EU a NATO, jak se tam živí spousta nenažranců a normální člověk je úplně mimo. Evropu zachránílo to že RUM se může jmenovat jen výrobek z třtiny a nutnost přejmenovat pomazánkové máslo. Copak toto potřebujeme? Uměle podporovaný problém s IS se trochu po zapojení Rusů otřásá v základech a ať je to jak chce, jen rus je ofiko pozvaná pomoc sirskou vládou, ostatní jsou okupanti kteří mají jiné plány než extrémisty porazit. Copak ale jde vyhnat korán z jejich hlav? Křesťané (věřící) to budou mít v palicích také nadosmrti. Je to částečně i dějinný problém na který již 99,9% lidí nemyslí, oni ale ano a jsou k tomu vychováváni od rodičů i když žijí v Evropě od narození. Opovrhují námi a jdou na to chytře, vidí slabé, hloupé a nerozhodné politiky kteří se spíše pohádají mezi sebou než že by byli akceschopní, obyvatelstvo je nejednotné a také nic nedělá. Nepotřebují sem jít vojensky, oni nás prostě zaberou jen tak, s batohem a mobilem.

 Zdenda
Zdeněk
2016-03-22 17:15:42

Tak a je to tu zase....čmoudi arabský, takhle verbež tady nemá co dělat a za to že tady je už velká část můžeme poděkovat hlavně frau Merkelové, tak by měla nést odpovědnost za vše co tady ti salámové vytvoří

jen se budu modlit, ať se ti naši zákonodárci do ničeho nehrnou a zbytečně nepřitahují pozornost na ČR

2016-03-22 18:14:19

Paní Merkelová by měla být souzena za všechny co zemřeli rukou teroristů. Co se bude dít až se zabydlí nově příchozí imigranti kteří zjistí že pečený holuby do huby nepadají? Rozšíří řady agresorů! To jsou ti politici úplně slepí? Myslím že není daleko doba kdy se bude střílet na ulicích. Nejraději by všechny své občany odzbrojili protože se jich bojí víc než těch přivandrovalců. Normální člověk nemá ochranku a pokud se bude patřičně bránit tak půjde do lochu. Zajímá ty darmožrouty bezpečnost našich žen a dcer? Jeden druhému jde na ruku a po dobrém s nimi nikdo nehne. Co takhle zakázat velikonoce, vánoce, mikuláše atd? Jen abychom je neprovokovaly. Je mi z toho na zvracení a určitě si budu své chránit i za cenu obvinění z nepřiměřené obrany.


Odpovědět

1  2