Fórum - Téma


Velký TP


Fórum Fabia I Velký TP

Manuály  |  Inzerce  |  Model Škoda Fabia I 6Y  |  Naše vozidla2016-01-18 20:51:08

Ahoj, dneska jsem byl na úřadě přepsat na sebe auto, když mi udělala frajerka zápis do velkého TP a TP mi vrátila, nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo brečet. Moje jméno se překrývá s předtištěným nápisem Datum narození, Trvalý pobyt se překrývá s mým datem narození tzn. není to čitelné, máte někdo zkušenosti s takovým paskvilem? Nebudu mít problémy při přepisu vozidla nebo STK?

2016-01-18 21:07:30

uhli: Podľa mňa si si zaplatil za úradný úkon ktorý má byť vykonaný určite nie takto halabala To že drevo nevie narábať s tlačiarňou Teba ako stránku nemusí zaujímať. Ak by aj silno trvala na tom že to musíš prevziať, tak by som s potešením išiel ten výtvor ukázať aspoň jej vedúcemu

2016-01-18 22:27:11

Když se s kozou nedohodneš, tak ofoť zmršený velký TP a spolu s žádostí o vysvětlení ho předej na úřad. Samozřejmě si nech potvrdit předání.

Uvidíš, co Ti napíší. Neřeš nic po telefonu, ale minimálně mailem, nejlépe písemně. Pokud to máš na úřad daleko tak použij datové schránky. Tam je doložitelné kdy (a dokonce i co) jsi posílal.

Jinak pro úřad není problém vyrobit nový originál VTP - jen se jim musí chtít. Ale když se nechce tak to je horší, než když to nejde.

Třeba tady: http://finexpert.e15.cz/j...ene-nebo-ztracene-doklady se píše o možnosti vydání VTP např. po krádeži. Současně s žádostí o vydání VTP musíš sdělit i odůvodnění - tam bych napsal třeba "obavy při prodeji auta z důvodu špatně vyplněného VTP pracovnicí úřadu". Ale článek je dost starý.

PF


Odpovědět