Fórum - Téma


Vysoká spotřeba


Fórum Fabia I Vysoká spotřeba

Manuály  |  Inzerce  |  Model Škoda Fabia I 6Y  |  Naše vozidla


1  2  3

2014-02-07 12:05:28

alll: Fabii nemám, jezdím Škodou 120. Jezdím na čistý benzín, při normální jízdě za 7,2 litru na 100 km, na dálnici, při 110 km asi 7,7 litru. Přes 8 litrů se nedostanu. Kolega v práci má ale auto na plyn. Tvrdí, že záleží, kde se plyn koupí. Předtím jezdil na E 85 a říkal to samé. Tak asi není plyn jako plyn a ani E 85 není všude stejný.

S benzínem je to totéž. Jezdím se škodovkou do Rakouska. Když tam natankuju, spotřeba jde i o půl litru níž. Mají tam lepší benzín, bez ekopřísad...

2014-02-07 16:17:24

hoverlamilan: to veřím že možna nekde je jebanal bez ekopřísad, ale eu vydala nejake nařízení že vyrobci musí do benzínu přidavat několik % ekopopřísad... jiní prodejci benzín ředí buchvíčím možna i etanolem ten ale nezpusobí zlikvidovaní motoru nedavno v Hustopečích nad Bečvou natakovalo autobenzín rozjelo se a hned u benzinky zdechlo a nešlo nahodit poškozeni vstřikováni zavadny benzínředěny vodou a pod a nejakoucemikalii.. hnedka na druhy den tam měli čojku na kontrolu benzínu odkud berou ukazalo se že byl zavadny benzín už odnekud dovezeny a čerpadlář zanic nemohl.. ja knemu jezdím na etanol nikdy nebyl problem..za 3 roky co hotam má. unas v hranicich na morave jezim na benzín do pily prej kvalitni pila se zadřela benzin byl čerstvy a u servisaka pil jsem se dozvěděl že benzín je zavadný že tech zadřenych pil ma na opravu 10 nejen husqarnu i jiné a dokonce čínske všecko je na vymenu pistu a valce je musím na sadu pistu a valce nejakou kačku pošetrit pak si teprve pilu spravím vymenim valec a pist za novy..


Odpovědět

1  2  3