Fórum - Téma


Záruka


Fórum Fabia I Záruka

Manuály  |  Inzerce  |  Model Škoda Fabia I 6Y  |  Naše vozidla2013-10-29 17:56:09

Mám dotaz, mám RSovou fabii rok 2006, servisovanou zezačátku v Německu v autorizovaném servisu a poté v Čr.

Všiml jsem si, že nad sklem jak začíná střecha je na ní, resp. na její hraně odlouplej kus laku..asi od kamínku a už je to rezavé, je to sice malá ranka viditelná jen když stojím u auta cca 4x4 mm. ale i tak.. Jde mi o to, zda by mi to uznali ve škodovce na opravu..Samo, že se zajdu zeptat sobně až budu mít čas ale jen se ptám jestli někdo nemá osobní zkušenosti se starším autem a následnými reklamacemi rezavějící kastle. Vím že kámošovi na I oktě měnili dveře taky na záruku.

Díky

2013-10-29 20:30:12

No domnívám se,že na mechanické poškození a to jak uvádíš od kamínku asi bude se podle mně záruka vztahovat nebude.Něco podobnáho jsem řešil u tchánovi octávy.Ten to měl pod zadním oknem od golfového míčku.Pochybuji,že by to někdo uznal jako vadu výroby.

2013-10-30 19:01:11

Tak ses domníval správně a já si to myslel taky správně, bylo řečeno, že je to od kamínku. Shodou okolností byl na příjmu oprav kamarád a říkal že tady ty podobné vady laku apod. jsou docela běh na dlouhou trať s nejistým výsledkem. Prej to musí nejdřív nafotit, pak vypsat ůdaje ze servisky, ověřit je a pak to vše pošlou..Až se opačná strana vyjádří, dál se to posuzuje, prej ty vady dokonce kontrolují mikroskopem :D


Odpovědět