Fórum - Téma


Zaseknutá páčka palubního počítače. Fabi


Fórum Fabia II Zaseknutá páčka palubního počítače. Fabi

Manuály  |  Inzerce  |  Model Škoda Fabia II 5J  |  Naše vozidla2012-12-24 10:44:54

Zdravim,

Mám problém s ovládáním palubního počítače při pohybu dolu, ale nevím jestli je problém v páčce pod volantem nebo někde jinde.

Děje se tohle: Při zapnutém zapalování se chová palubní počítač, jako kdyby bylo furt stisknuté tlačítko na páčce ovládání steračů do polohy dolu, ale přitom se ho vůbec nedotýkám. Na palubním počítači se samo spustí "Hlavní menu" (asi se spouští při dlouhém držení tlačítka). Nadále pomalu vybere až poslední položku v menu, kde je vypnout display a po chvilce mi vypne display po té ho zase zapne, vypne a tak do kola. Případně, když se to nedostane do menu, tak mi to samo přepíná mezi spotřebou, km, akt. spotřebou atdd... jako kdyby ste klikali dolu. Frekvence klikání je nahodilá. Někdy to drží, někdy to klikne občas. Jinak tlačítko na páčce není nijak zaražené a vrací se v pořádku do původní plolohy.

Je chyba v té páčce? Dá se to nějak opravit? Máte s tím někdo zkušenosti? Případně se páčka bude muset vyměnit a dá se sehnat pouze pravá nebo je v setu i s levou?

Automobil:

Fabia 2 kombik elegance

má to už ten bílej display

rv 2008, 1.4 16V

Jediná úprava co tam je, že je k orig radiu zapojený Nokia BT HF, ale to asi na to nebude mít vliv. Začelo to dělat z ničeho nic. Když vypnu rádio vypne se BT, ale problém je tu stále.


Odpovědět