Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Octavia III vynechává druhý válec

1 let, 7 měsíců

Zdravím mam ve firmě octu 1,2TSI a na diagnostice jsem měl psane tyto závady Snímač polohy vačkového hřídele - snímač G40

Snímač plnicího tlaku

oba snímače jsem objednal a vyměnil a preventivně i svíčky

akorát ted na diagnostice začala naskakovat chyba na druhý valec zapalovací modul a při prohození zapalovacích modulů, závada skáče stále a pořád na ten druhý válec.

Auto jede normálně ale při akceleraci začne zlobit motor čkube a jde jako na tři válce když se na plyn šlape opatrně tak auto jede normálně.

Jinak je na voze najeto 150000km a klasicky bere olej coš jsem slyšel že tyhle motory dělají.

Jediné co mě napadlo že by mohlo zlobyt tak je vstřik?

Model: Škoda Octavia III 5E

Manuály: 11x Manuály uživatelské, 11x Manuály servisní, 8x Motor, 9x Převodovka & Diferenciál, 1x Elektrika & Elektronika, 3x Karoserie


Komentáře (3)

Přidat komentář


  Drak, 1 let, 7 měsíců

Vstřik to taky může dělat, prohoď je a uvidíš. Svíčky jsou v pohodě? Viděl jsem blbě namontovaný a jedna nechodila. No tipuju to na ten vstřik.


  , 1 let, 7 měsíců

nevím jak by mohla bejt špatně namontovaná svíčka? daval jsem všechny nový a na volnoběh i na neutrál v otáčkách běží motor čistě, pouze v tahu při akceleraci začně škubat a jit na tři válce.


  Drak, 1 let, 7 měsíců

Nemyslel jsem ,,špatně našroubovaná" ale několikrát jsem opravoval auto po výměně svíček a i když nové tak měli třeba sklepnutou elektrodu, prasklinu v izolátoru, jednou pán dokonce mazal závit měděnkou a steklo to do elektrod. Psal jsem to jen ohledně vyloučení této příčiny. Ty vstřikovače jsou dobrý?


Další otázky - Octavia III 5E / Autoservis Vložit otázku

Dobrý den mam problém ,asi servo??? Když točím volamtem do prava tak neco vydava neprijemny zvuk.zvuk to vydava jen kdyz mam zarazenou rychlost a jedu.kdyz vyradim tak nic ,do leva vse o.k.Díky za rady