Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Únik vody

2 let, 9 měsíců
hanasir1255

Zdravím všechny.

Dostala jsem na doježdění Favorita. Vše OK až na to, že mi neustále uniká voda. Zkontrolovali jsme nádobku na vodu, všechny hadice, spony, vyměnili vodní pumpu, utěsnili kohout topení a voda pořád uniká. Po odstavení auta se u P.př kola, v místech kde už není pod motorem plech objeví loužička. Voda uniká cca tři dc za den. Měli to už dva mechanici a nenašli to. Hlavu a tešnění pod hlavou oba vyloučili, to by nebyla louže pod autem. Olej se také nezvedá. Dnes ráno, když jsem přijela do práce jsem kontrolovala a nic. Šla jsem k autu v poledne a zase louže. Už nevím co stím. Zatím je teplo, ale že bych dolévala nemrznoucí kapalinu každý den, se mi fakt nechce.

Model: Škoda 136


Komentáře (9)

Přidat komentář


  p.s., 2 let, 9 měsíců

at si mechanik sežene víčko nádobky dá do něj ventilek z kola a soustavu natlakuje pak už jen stačí hledat odkud teče neni někde děravej chladič?


  hanasir1255, 2 let, 9 měsíců

Dobrý den,

to už udělali a našli že teče kohout topení, již opraveno. Škoda, že nejdou vložit obrázky, vyfotila jsem spodek auta. Jak končí plech pod motorem, je tam taková tlustá hadice, myslím že vede od vodní pumpy k chladiči, ale jistá si nejsem a ta je celá mokrá. Odkud ale se ta voda bere vidět není.


  p.s., 2 let, 9 měsíců

pokud vložíte otázku do fora sekce favorit tak tam fota vložit dou už sem zažil prasklinu v tý umělý hmotě z boku chladiče normálně to vidět nebylo


  hanasir1255, 2 let, 9 měsíců

Ten se měnil jako první.


  alll, 2 let, 9 měsíců

a co třeba poškozená hadice poblíž vodní pumpy řídká guma mel jsem podobnou vec na stare š 120 stracela se voda přes starou hadici a taky trvalo než jsem nato přišel..


  hanasir1255, 2 let, 9 měsíců

Asi to tak dopadne. Děkujiza pomoc


  hanasir1255, 2 let, 9 měsíců

Tak už jsme vyměnili chladič, topení, kohout topení, vodní pumpu, všechny hadice i trubku. Tak snad to konečně přestane tect.


  povadi, 2 let, 9 měsíců

To, že když bude prasklá hlava, že to neudělá pod autem louži je BLBOST, už jsem to zažil několikrát...


  hanasir1255, 2 let, 9 měsíců

Tak zatím to vypadá OK.


Další otázky - 136 / Autoservis Vložit otázku

Škoda Favorit 136L - špatné emise u karburátoru Jikov ahoj, neví někdo o odborníkovi ve Frýdku-Místku a okolí, který umí seřídit karburátor Jikov v mé Škodě Favorit? Má najeto přes 200 000 km a neprochází emisemi už ani při volnoběhu. Díky Mates